Hakkımızda

1985'den beri

Daha İyi Hizmet İçin Kendimizi Geliştiriyoruz

1985 ‘ten beri Türkiye’nin en köklü ve kendisini sektörde ispat etmiş , sıhhi- su tesisat kuruluşlarından biri olan BURSA GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA 1985’ten beri sektörün içinde olup, günün şartlarına göre kendini güncellemiş bilgi, birikimi ve tecrübesi ile birlikte bu güne kadar çalışmış olduğu takım arkadaşlarını bir araya toparlayarak Bursa’da bu gün ki kurumsal yapısına ulaşmıştır.

Faaliyet alanımız olan;Su Sızıntısı Bulma-Kırmadan Noktasal Su kaçağı Tespiti ve Tamiri-Radyatör Temizliği-Petek temizliği-Kalorifer Tesisat Temizliği-Merkezi Sistem Bakım ve Temizlik-Yerden Isıtma Temizlik-Tıkanıklık açma-Su tesisatı Montajı-Su Tesisatı Tamiri konusunda BURSA GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA bünyesindeki sertifikalı tesisatçılarla %100 garantili hizmet sunuyoruz.

Faaliyette bulunduğu sektördeki müşterilerin tümüne hızlı bir şekilde hitap edebilmek için, alanında kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışını büyümenin gerektirdiği etkili yönetim esası ile pekiştirmiştir. İnsan kaynağının ön plana çıktığı gerçeğini dikkate alarak yaptığımız işin doğası gereği bu konuya en büyük hassasiyeti göstermekteyiz. Konularında iyi yetişmiş, deneyimli çalışanlarımız ile teknolojiyi devamlı takip ederek siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak, bu yolda güvenle büyüyerek ilerlemekteyiz.


Misyonumuz

Müşterilerimizle yapılan sözleşmelerimiz dahilinde, taahhüt etmiş olduğumuz hizmetleri, talep edilen standartlar içinde entegre mühendislik anlayışı ile öngörülen bütçe ve süre içerisinde tamamlayarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan kalıcı bir memnuniyet yaratmaktır.


Vizyonumuz

Müşteri odaklı, entegre mühendislik hizmet anlayışı ile, önümüzdeki yıllar içerisinde gerek Yurtdışı gerekse Türkiye pazarı içerisinde düzenli bir büyüme hedefi ile güçlü müşteri taleplerini her ölçekte tam olarak karşılayabilen bir şirket olmaktır.